Формула-1: Боттас виграв Гран-прі Азербайджану і очолив загальний залік

Перші два місця в Баку у пілотів «Мерседеса».

В Баку завершився 4-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Азербайджану став фін Валттері Боттас («Мерседес»). Про це повідомляє Укрінформ.

В Баку на міській трасі в першій половині гонки лідирував Шарль Леклер («Феррарі»). Однак, після піт-стопу Леклера, який відкинув його на 6 позицію, за перемогу на етапі боролися лише пілоти «Мерседеса» - Валттері Боттас і Льюїс Гемілтон.

У підсумку, Боттас фінішував першим. Це 6-а перемога Боттаса в кар’єрі. Гемілтон на другому місці. Третім закінчив гонку Себастьян Феттель («Феррарі»). На четвертому і п’ятому місцях фінішували Макс Ферстаппен («Ред Булл») і Шарль Леклер («Феррарі»).

Після чотирьох етапів на перше місце у загальному заліку піднявся Боттас, який набрав 87 очок. У Гемілтона – 86 очок. На третю позицію піднявся Феттель – 52 очки.

П’ятий етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Іспанії  відбудеться 10-12 травня на трасі Барселона-Каталунья в Монмело.