Українські дзюдоїсти вибороли

Українські дзюдоїсти вибороли "золото" і "бронзу" на Кубку Європи в Сараєво

У Сараєво (Боснія і Герцеговина) відбувся Кубок Європи (Senior European Cup), на якому українські дзюдоїсти вибороли 2 медалі.

Нагородами на Кубку Європи в Сараєво у складі української команди відзначилися Антон Савицький і Данила Гуцол. Про це повідомляє Prosportua.

Антон Савицький виборов “золото” у ваговій категорії до 100 кг. У фінальній сутичці він переміг фіна Яакко Аллі.

Бронзова нагорода дісталася Данилу Гуцолу (100 кг). У півфіналі він поступився саме Яакко Аллі, а в медальній сутичці переміг шведа Еміля Маттссона.

Зазначимо, що у Сараєво Данило Гоцул (Запоріжжя) та Антон Савицький (Київ) визначали, хто з них займе єдине вакатне місце у складі збірної команди у ваговій категорії до 100 кг для участі у ІІ Європейських іграх, які пройдуть 21 - 30 червня 2019 року у Мінську (Білорусь).

На фото: Я. Аллі, А. Савицький, А. Сітімов, Д. Гуцол/facebook ФДУ