Яремчук і Безус із “Гентом” програли “Брюгге” в футбольному чемпіонаті Бельгії

У сьомому з 10-ти турів вирішальної частини чемпіонату Бельгії “Гент”, за який виступають українці Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун, приймав одного з лідерів першості команду “Брюгге”.

Гра відбулася 5 травня і закінчилася перемогою гостей із рахунком 1:0. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Яремчук та Безус з’явилися на полі з перших хвилин. Український нападник Роман Яремчук відіграв повний поєдинок, а півзахисник Роман Безус був замінений на 74-й хвилині. На 13-й хвилині Безус отримав жовту картку.

Наразі "Гент" має в активі 26 очок і посідає останню, 6 сходинку в турнірній таблиці топ-групи.

Всього в нинішньому сезоні Роман Яремчук провів за “Гент” 42 поєдинки, в яких відзначився 12 забитими м’ячами та 3 результативними передачами.

Роман Безус зіграв у сезоні-2018/19 у складі “Сент-Трюйдена” та “Гента” 34 матчі, в яких відзначився 5 забитими м’ячами та 3 результативними передачами.