АПЛ: «МЮ» не потрапив в Лігу чемпіонів

«Челсі» піднявся на третє місце.

Триває передостанній 37-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). «Манчестер Юнайтед» в гостях зіграв внічию з «Гаддерсфілдом» 1:1 і втратив шанси потрапити в Лігу чемпіонів-2019/20. Про це повідомляє Укрінформ.

«МЮ» вийшов вперед після голу Мактоміні на 8-й хвилині. Господарі, які вже вилетіли з АПЛ, відігралися в середині другого тайму – забив Мбенза. У підсумку, нічия 1:1.

Команда Оле-Гуннара Сульшера за тур до кінця чемпіонату посідає шосте місце, набравши 66 очок. Четвертим йде «Тоттенгем» у якого 70 очок.

В цьому ж турі «Челсі» розгромив «Вотфорд» 3:0. М’ячі забили Лофтус-Чік, Давид Луїз та Ігуаїн.

Лондонський клуб набрав 71 очко і піднявся на третє місце в таблиці, випередивши «Тоттенгем». У «Арсенала» матч в запасі і 66 очок.