Стаховський зіграє у парному чвертьфіналі тенісного турніру в Сеулі

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов до півфіналу парних змагань "челленджера" із призовим фондом 108 тис 320 дол в Сеулі (Республіка Корея).

У стартовому матчі українсько-бельгійський дует Стаховський/Рубен Бемельманс здобув перемогу над корейським тандемом Лі Чже-Мун/Хон Чон - 6:1, 6:2, повідомляє Укрінформ.

У чвертьфіналі Сергій і Рубен зустрінуться з парою Френсіс Кейсі Алькантара (Філіппіни)/Імаї Сінтаро (Японія).

В одиночному розряді Стаховський (115-а "ракетка" світу) напередодні за 1 годину 10 хвилин обіграв японця Ріо Ногучі (670) - 6:1, 6:4. В 1/8 фіналу суперником українця став серб Нікола Милоєвич (148).