Футбол:

Футбол: "Динамо" удев'ятьох перемогло в гостях "Львів"

Футболісти київського "Динамо" втримали в гостях перемогу над "Львовом" (1:0) у 26-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'яч на стадіоні "Україна" відправив у ворота львів'ян Віталій Буяльський (24-та хвилина), повідомляє Укрінформ.

Кияни завершували зустріч без двох гравців. На 19-й хвилині у киян був вилучений з поля Микита Бурда, а на 75-й - Томаш Кендзьора.

Раніше у неділю "Шахтар" мінімально обіграв у гостях "Маіуполь"  - 1:0. Гол на рахунку Веллінгтона Нема (12).

Донеччани у цій зустрічі не реалізували два пенальті: Жуніор Мораес - на 24-й хвилині і Алан Патрік - на 51-й. На 49-й у "Маріуполя" вилучили Павла Полегенька.

"Олександрія" вдома поступилася луганській Зорі" - 0:2. Обидва м'ячі на арені "Ніка" забив форвард луганчан Артем Громов (41, 63),

Завершиться тур у понеділок, 29 квітня. Київський "Арсенал" зустрінеться у столиці з чернігівською "Десною" (початок о 17.00. Транслює телеканал "Футбол 2").

Розпочався 26-й тур тур у суботу. Результати матчів:

"Чорноморець" (Одеса) - "Ворскла" (Полтава) - 1:2

Голи: Арні Вільг'яльмссон (2) - Денис Васін (84, з пенальті) та Артем Габелок (90+2)

На 58-й хвилині одесит Василь Коваль не реалізував пенальті.

"Олімпік" (Донецьк) - "Карпати" (Львів) - 3:2

Геннадій Пасіч (9), Діеє Матар (83), Максим Дегтярьов (77) - Франсіско Ді Франко (36), Крістіан Понде (54).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 67 очок (після 26-ти ігор), "Динамо" - 60 (26), "Олександрія" - 47 (26), "Зоря" - 38 (26), "Маріуполь" - 33 (26), "Львів" - 30 (26);

друга шістка - "Десна" - 35 (25), "Ворскла" - 33 (26), "Олімпік" - 27 (26), "Карпати" - 25 (26), "Арсенал-Київ" - 18 (25), "Чорноморець" - 18 (26).

На другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів    Прем'єр-ліги.

На фото: Віталій Буяльський.