Чемпіонат України з футболу: дубль Громова приніс

Чемпіонат України з футболу: дубль Громова приніс "Зорі" перемогу в Олександрії

Футболісти луганської "Зорі" обіграли сьогодні в гостях "Олександрію" (2:0) у 26-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

На стадіоні "Ніка" в Олександрії обидва м'ячі забив форвард луганчан Артем Громов (41 та 63 хвилини), повідомляє Укрінформ.

Раніше у неділю "Шахтар" мінімально обіграв у гостях "Маіуполь"  -1:0. Гол на рахунку Веллінгтона Нема (12).

Донеччани у цій зустрічі не реалізували два пенальті: Жуніор Мораес - на 24-й хвилині і Алан Патрік - на 51-й. На 49-й у "Маріуполя" був вилучений з поля Павло Полегенько.

Сьогодні пройде ще одна зустріч. "Львів" приймає київське "Динамо" (початок о 19.30, транслює телеканал "Футбол 1").

Завершиться тур у понеділок, 29 квітня. Київський "Арсенал" зустрінеться у столиці з чернігівською "Десною" (17.00. "Футбол 2").

Розпочався 26-й тур тур у суботу. Результати матчів:

"Чорноморець" (Одеса) - "Ворскла" (Полтава) - 1:2

Голи: Арні Вільг'яльмссон (2) - Денис Васін (84, з пенальті) та Артем Габелок (90+2)

На 58-й хвилині одесит Василь Коваль не реалізував пенальті.

"Олімпік" (Донецьк) - "Карпати" (Львів) - 3:2

Геннадій Пасіч (9), Діеє Матар (83), Максим Дегтярьов (77) - Франсіско Ді Франко (36), Крістіан Понде (54).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 67 очок (після 26-ти ігор), "Динамо" - 57 (25), "Олександрія" - 47 (26), "Зоря" - 38 (26), "Маріуполь" - 33 (26), "Львів" - 30 (25);

друга шістка - "Десна" - 35 (25), "Ворскла" - 33 (26), "Олімпік" - 27 (26), "Карпати" - 25 (26), "Арсенал-Київ" - 18 (25), "Чорноморець" - 18 (26).

На другому етапі чемпіонату України перші шість клубів у два кола змагаються за медалі та місця в єврокубках, решта шість команд визначать двох аутсайдерів Прем'єр-ліги.

На фото: Артем Громов.