АПЛ: Зінченко допоміг «Ман Сіті» перемогти «МЮ»

Команда Хосепа Гвардіоли знову піднялась на перше місце.

В матчі 31-го туру чемпіонату футбольної прем’єр-ліги Англії (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на чужому полі «Манчестер Юнайтед» 2:0 і знову очолив турнірну таблицю. Про це повідомляє Укрінформ.

В дербі Манчестера «Ман Сіті» вийшов вперед на 54-й хвилині після голу Бернарду Сілви. На 66-й хвилині Сане подвоїв перевагу гостей. 2:0 – дуже важлива перемога команди Хосепа Гвардіоли.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко зіграв увесь матч на позиції лівого захисника. В першому таймі українець заробив попередження. В нинішньому сезоні Зінченко відіграв за «Манчестер Сіті» 25 матчів, забив 1 м'яч, віддав 5 результативних передач.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» набрав 89 очок і знову вийшов на перше місце в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли випереджає «Ліверпуль» на одне очко.