Українські хокеїсти-юніори програли данцям на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1А

Хокейна збірна України U18 поступилася у понеділок команді Данії (2:6) у матчі другого туру чемпіонаті світу в Дивізіоні 1A, що проходить у Греноблі (Франція).

У складі українців шайбами відзначилися Денис Матусевич (5-та хвилина) і Святослав Тимченко (15), у суперників - Ніколай Нільсен (8), Маркус Ельмквіст (16, 34), Каспер Дідріксен (23), Максим Попович (25) та Матіас Гансен (37), повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо у своєму стартовому поєдинку підопічні Олега Тимченка взяли одне очко у грі з господарями льоду французами - 1:2 (овертайм). У 3-у турі українці 17 квітня зустрінуться з ровесниками з Казахстану.

Сьогодні також відбудуться матчі Німеччина - Норвегія та Франція - Казахстан.

Становище команд на цю хвилину: Данія - 6 очок (після 2-х ігор), Німеччина - 3 (1), Франція - 2 (1), Україна - 1 (2), Норвегія - 0 (1), Казахстан - 0 (1).

Додамо, що краща збірна U18 за підсумками кругового турніру підніметься до Вищого дивізіону юніорського чемпіонату світу, а команда, яка посіла останнє місце, опуститься до Дивізіону 1B.