Українки виграли четверте

Українки виграли четверте "золото" на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

На чемпіонаті Європи в Бухаресті (Румунія) заключні комплекти нагород розіграли представниці жіночої боротьби.

Четверте "золото" континентальної першості-2019 у складі збірної України виграла Аліна Стадник-Махиня, повідомляє Укрінформ.

У фіналі вагової категорії до 72 кг Стадник-Махиня здобула впевнену перемогу над Анною Кармен Шелль з Німеччини - 6:0.

Срібними призерами у другий день фіналів чемпіонату Європи стали Лілія Горішна (53 кг), яка програла сутичку за "золото" Стальвіре Оршуш з Росії (3:13) і Тетяна Кіт (57 кг) - після вирішального протистояння з Емес Барке з Угорщини (2:4).

Нагадаємо, раніше титули чемпіонок Європи завоювали українки Оксана Лівач (50 кг), Ірина Гусяк (55 кг) і Алла Черкасова (68 кг).

Як повідомлялося, українці Василь Шуптар (65 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг) стали бронзовими призерами чемпіонату Європи з вільної боротьби.