Алла Черкасова принесла Україні третє

Алла Черкасова принесла Україні третє "золото" на чемпіонаті Європи з боротьби

Українки завоювали три "золота" за один вечір чемпіонату Європи з жіночої боротьби в столиці Румунії Бухаресті.

Третьою переможницею континентальної першості-2019 в складі збірної України стала чемпіонка світу львівська динамівка Алла Черкасова, повідомляє Укрінформ.

У фіналі вагової категорії до 68 кг Черкасова здобула перемогу над Аделою Ханзліковою з Чехії - 11:6.

Нагадаємо, титули чемпіонок Європи в перший день фіналів також завоювали львів'янки Оксана Лівач (50 кг) та Ірина Гусяк (55 кг). Раніше бронзовими призерами континентальної першості з вільної боротьби стали Василь Шуптар (65 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг).