24 березня стартує п’ятий сезон футбольної Ліги учасників АТО

24 березня стартує п’ятий сезон футбольної Ліги учасників АТО

Укрінформ
Відкриття нового сезону відбудеться в місті Вишневе.

З 24 березня по 14 жовтня 2019 року відбудуться змагання нового, вже п'ятого сезону Єдиного чемпіонату «Всеукраїнської футбольної Ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО 2019. Відкриття нового сезону відбудеться 24 березня о 10:00 на Центральному стадіоні в місті Вишневе, що під Києвом. Про це повідомляє Укрінформ.

Чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік. Організатором чемпіонату є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!».

Цього року у чемпіонаті братимуть участь 88 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО, а це понад дві з половиною тисячі учасників бойових дій - захисників України.

Читайте також: Стартує п’ятий сезон Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО - це наймасштабніша в Україні з 2015 року програма психологічної і фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій, яка складається із шести регіональних дивізіонів: «КИЇВ», «ПІВНІЧ», «СХІД», «ЦЕНТР», «ЗАХІД» та «ПІВДЕНЬ».

За результатами змагань переможці регіональних дивізіонів матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня Захисника України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-