Відкриття ЧЄ з легкоатлетичних багатоборств у Луцьку може пройти на міській площі

Відкриття ЧЄ з легкоатлетичних багатоборств у Луцьку може пройти на міській площі

Укрінформ
Президент ФЛАУ Ігор Гоцул прокоментував підсумки візиту делегації Європейської легкої атлетики (ЕА) до Луцьку з приводу підготовку міста до проведення командного чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств (Суперліга).

Ігор Гоцул, зокрема, зазначив, що українська сторона наполягає на проведенні урочистої церемонії відкриття змагань на одній з центральних площ Луцька.

“Ми наполягаємо, щоб урочиста церемонія відкриття змагань відбулася на одній з центральних площ міста і стала додатковим елементом промоції чемпіонату. Церемонію закриття планується провести в Замку Любарта”, - цитує Гоцула прес-служба ФЛАУ.

Також Ігор Гоцул повідомив, що делегати ЕА залишилася задоволеними загальним станом підготовки міста до змагань, які пройдуть 6-7 липня.

“Представники ЄА відвідали стадіон “Авангард”, всі готелі, в яких ми плануємо поселити учасників чемпіонату. І не просто перевірили – ретельно проконтролювали всі питання, пов’язані з проживанням (щоб для всіх збірних були забезпечені однакові умови), харчуванням, медичними сервісами, безпекою тощо.

Найближчими днями ми отримаємо від наших гостей письмовий звіт, в якому будуть викладені підсумки візиту та рекомендації. Але судячи з нашого спілкування, вони залишилися дуже задоволеними побаченим. Їм сподобався “Авангард” – компактний, гарний, цілком європейського рівня стадіон. Їм сподобалися готелі – вони не очікували таких гарних умов проживання та високого рівня харчування. Їм сподобалося саме місто, яке перетворюється і має на сьогодні європейський вигляд. Ми отримали від них схвальні відгуки щодо осмисленої роботи виконавчої дирекції чемпіонату Європи, адже кожен підрозділ оргкомітету відзвітував перед членами Комісії щодо виконаної роботи та наступних планів”, - зазначив Гоцул.

Читайте також: Делегати ЕА перевірили Луцьк на готовність прийняти ЧЄ-2019 з багатоборства

Нагадаємо, командний чемпіонат Європи з легкоатлетичних багатоборств (Суперліга) пройде в українському Луцьку 6-7 липня. До міста приїдуть спортсмени з 8 найсильніших легкоатлетичних держав Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-