Біатлон: норвежці виграли естафету чемпіонату світу-2019, українці - 12-ті

Біатлоністи збірної Норвегії перемогли 16 березня у класичній евстафеті 4х7,5 км чемпіонату світу в Естерсунді (Швеція).

Ларс Гельге Біркеланд, Ветле Сьястад Крістіансен, Тарʼєй Бьо та Йоганнес Бьо подолали дистанцію за 1 годину 12 хвилин 3,7 секунди і використали 6 додаткових патронів на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

"Срібло" в активі команди Німеччини (38,1 секунди відставання, 8 додаткових патронів), "бронза" - у росіян (+1.04,1, 7),

Збірна України (Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко, Руслан Ткаленко) фінішувала 12-ю. Відставання від команди-переможниці - 3.08,7, 7 додаткових патронів.

Усього на старт вийшли 26 команд.

Нагадаємо, що раніше у суботу жіноча збірна України (Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко) взяла "бронзу" у класичній естафеті 4х6 км. Першою також була команда Норвегії.

Завершать змагальну програму чемпіонату світу з біатлону у неділю, 17 березня, жіноча та чоловіча гонки з масовим стартом - відповідно на 12,5 та 15 км.