Баскетбол: Ягупова і Науменко з

Баскетбол: Ягупова і Науменко з "Чукуровою" завершили виступи в Єврокубку

Турецький клуб “Чукурова”, за який виступають гравці збірної України з баскетболу Аліна Ягупова і Людмила Науменко, завершив виступи в Єврокубку.

“Чукурова” програла в другому матчі 1/4 фіналу Єврокубка італійській “Фаміла Скіо” з рахунком 73:81. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

У першому матчі в Італії команда українських збірниць виграла з різницею в чотири очки (79:75). Відтак боротьбу в півфіналі продовжить саме італійська команда.

Українки починали поєдинок у стартовому складі. Аліна Ягупова стала найрезультативнішою у складі "Чукурови". За 38 хвилин 10 секунд, проведених на майданчику, вона набрала 25 очок, зробила 3 підбирання, 4 передачі, 1 перехоплення.

Людмила Науменко за 16 хвилин 44 секунди очок не набрала, зробила 8 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення.

Це вже третя поразка “Чукурови” за останні 15 днів у 4-х останніх поєдинках. До цього команда здобула 20 поспіль перемог у чемпіонаті Туреччини та 11 поспіль перемог у Єврокубку.