Цуренко програла білорусці Соснович у третьому колі тенісного турніру в Індіан-Веллсі

Друга "ракетка" України Леся Цуренко зазнала поразки від дев'ятої "ракетки" світу Арини Соболенко з Білорусі в матчі третього кола турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовим фондом $9,035 млн.

Зустріч, яка тривала 1 годину 24 хвилини, завершилася з рахунком 6:2, 7:5 на користь 20-річної білоруски, повідомляє Укрінформ.

У боротьбі за вихід до чвертьфіналу Соболенко зустрінеться з німецькою тенісисткою Ангелікою Кербер (№8 рейтингу WTA), яка здобула вольову перемогу над росіянкою Наталією Віхлянцевою (№112) - 3:6, 6:1, 6:3.

Нагадаємо, посіяна в Індіан-Веллсі під 6-м номером перша "ракетка" України Еліна Світоліна в четвертому колі зійдеться з 12-м номером рейтингу WTA австралійкою Ешлі Барті.