АПЛ: «Арсенал» обіграв «Манчестер Юнайтед»

«Каноніри» обірвали безпрограшну серію «МЮ» в АПЛ.

В центральному матчі 30-го туру англійської футбольної прем’єр-ліги (АПЛ) «Арсенал» обіграв вдома «Манчестер Юнайтед» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ.

«Арсенал» вийшов вперед на 12-й хвилині – відзначився Джака. В середині другого тайму Обамеянг реалізував пенальті і подвоїв перевагу господарів. Рахунок 2:0 зберігся до фінального свистка.

Таким чином, «Арсенал» обірвав безпрограшну серію команди Уле Гуннара Сульшера в АПЛ, яка тривала 12 матчів. «Каноніри» набрали 60 очок і обійшли «МЮ» в турнірній таблиці, піднявшись на 4 місце.

Нагадаємо, після 30 турів в АПЛ лідирує «Ман Сіті» (74 очки). На одне очко менше у «Ліверпуля».