Біатлон: німкеня Геррманн виграла переслідування на чемпіонаті світу, Меркушина - 15-та

В Естерсунді (Швеція) на чемпіонаті світу-2019 з біатлону завершилася жіноча 10-кілометрова гонка переслідування з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу вдалося здобути Деніз Геррманн з Німеччини, яка показала час 31 хвилина 45,9 секунди (2 промахи), повідомляє Укрінформ.

Другою на фініші була норвежка Тіріл Екгоф (31,4 секунди відставання, 2 промахи), яка на 0,2 секунди випередила досвідчену німкеню Лауру Дальмаєр (1 промах).

Кращою серед українок стала Анастасія Меркушина (4 промахи), яка фінішувала 15-ю. Валя Семеренко (6 промахів) посіла 38-ме місце. Юлія Джима не стартувала.

Сьогодні в Естерсунді відбудеться також чоловіча гонка переслідування, в якій візьмуть участь Дмитро Підручний (4-й стартовий номер; 17 секунд відставання) та Руслан Ткаленко (42; 2 хвилини 02 секунди).

Чемпіонат світу з біатлону завершиться 17 березня.

На фото: Деніз Геррманн.