Підручний посів 4 місце у спринті чемпіонату світу з біатлону у Швеції

27-річному українському біатлоністу Дмитру Підручному з Тернополя сьогодні не вистачило лише 0,3 секунди, аби здобути "бронзу"  у спринтерській гонці на 10 км чемпіонату світу у шведському Естерсунді.

Дмитро, який на 16,8 секунд відстав від переможця гонки і не мав промахів на вогневих рубежах, у боротьбі за третє місце поступився французу Кантену Фійону Має  (+16,5, 0), повідомляє Укрінформ.

"Золото" виграв норвежець Йоганнес Бьо (1 промах), "срібло" у росіянина Олександра Логінова (+13,7, 0).

Результати інших українців: Руслан Ткаленко - 42 місце, Артем Тищенко - 81, Віталій Труш - 94.

Завтра на 53-у чемпіонаті світу в Естерсунді пройдуть жіноча та чоловіча гонки переслідування - відповідно на 10 та 12,5 км.

На фото: Дмитро Підручний.