Біатлон: Кузьміна виграла спринт чемпіонату світу, українки - далеко за пʼєдесталом

Анастасія Кузьміна зі Словаччини віиграла 8 березня спринтерську гонку на 7,5 км чемпіонату світу у шведському Естерсунді.

Переможниця подолала дистанцію за 22 хвилини 17,5 секунди, маючи 1 промах на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

"Срібло" здобула норвежка Інгрід-Ландмарк Тандревольд (9,7 секунди відставання від Кузьміної, 0 промахів), "бронзу" - Лаура Дальмаєр з Німеччини (+12,6, 0).

Українські біатлоністки виступили невдало. Анастасія Меркушина прийшла на фініш 28-ю (+1.17,3, 1), Валя Семеренко - 29-ю, Юлія Джима - 54-ю, Віта Семеренко - 76-ю.

Завтра на чемпіонаті світу в Естерсунді пройде чоловічий спринт на 10 км.

На фото: Анастасія Кузьміна.