Лунін відбив пенальті, але його «Леганес» програв «Атлетико»

Український воротар «Леганеса» провів сильний матч проти одного з лідерів Ла Ліги.

В матчі 27-го туру футбольного чемпіонату Іспанії (Ла Ліга) проти мадридського «Атлетико» український воротар «Леганеса» Андрій Лунін відбив пенальті, але його команда все одно програла 0:1. Про це повідомляє Укрінформ.

На 50-й хвилині Андрій Лунін відбив перший удар з одинадцятиметрового півзахисника «Атлетико» Сауля, але повторним ударом той вивів господарів вперед. Цей гол так і залишився єдиним в матчі – 1:0 перемога «Атлетико».

В цілому Лунін відіграв дуже впевнено, отримавши від сайту Whoscored найвищий бал у своїй команді – 7.5.

Крім Луніна повний матч за «Леганес» провів також український захисник Василь Кравець.

Після цієї поразки «Леганес» залишився на 13-у місці в турнірній таблиці Ла Ліги, набравши 33 очки.

Нагадаємо, Лунін отримав можливість зіграти в цьому поєдинку, бо основний воротар «Леганеса» Іван Куельяр пропускав гру через дискваліфікацію.

20-річний Лунін не грав в стартовому складі іспанського клубу з 4 грудня 2018 року, коли він вийшов з перших хвилин в кубковому матчі проти «Райо Вальєкано» (1:0).