Козлова пройшла до 1/4 фіналу турніру WTA в Будапешті

Українська тенісистка Катерина Козлова пройшла до чвертьфіналу турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Будапешті (Угорщина) із призовим фондом 250 тисяч доларів.

Катерина Козлова програла всього один гейм у матчі проти Медісон Бренгл із США. Про це повідомляє БТУ.

Поєдинок другого раунду турніру Hungarian Ladies Open – International Катерина Козлова (Україна) - Медісон Бренгл (США) тривав 58 хвилин і закінчився з рахунком 6:0, 6:1. У першому сеті Козлова виконала 3 брейки і відіграла 6 брейкпоїнтов на своїй подачі. Бренгл скористалася медичною перервою перед другою партією. На старті сету Козлова і Бренгл обмінялися брейками, після чого 5 геймів поспіль в свій актив записала українка.

Відео ключових моментів:

Наступною суперницею українки стане чинна чемпіонка турніру і лідер посіву Елісон ван Ейтванк (WTA 50) із Бельгії.