Українка Журавок виграла

Українка Журавок виграла "срібло" чемпіонату Європи з біатлону в Білорусі

Українка Юлія Журавок стала срібним призером у перший змагальний день чемпіонату Європи з біатлону, який проходить у Раубічах (Білорусь).

Журавок з однією штрафною хвилиною фінішувала в середу з другим результатом в індивідуальній гонці на 15 км з чотирма вогневими рубежами, повідомляє Укрінформ.

У суперечці за "срібло" Журавок випередила на 9,2 секунди Ірину Кривко з Білорусі (2 промахи). Переможницею стала шведка Ганна Еберг (3), якій Журавок у підсумковому протоколі поступилася 32,3 секунди.

Валя Семеренко (4 промахи) завершила гонку 11-ю, Анастасія Меркушина (5) - 18-ю, Ольга Абрамова (5) - 47-ю, Віта Семеренко (7) - 51-ю. Надія Бєлкіна не стартувала.

Програму чемпіонату Європи 21 лютого продовжать одиночна змішана і класична змішана естафети.