Біатлон: Сергій Семенов увійшов до топ-10 у першій гонці чемпіонату Європи у Білорусі

Красимир Анєв з Болгарії став переможцем 20-кілометрової індивідуальної гонки у перший день чемпіонату Європи з біатлону в Раубічах (Білорусь).

Анєв з одною штрафною хвилиною на чотирьох вогневих рубежах випередив на 3,7 секунди срібного призера норвежця Тарьєя Бьо (3 промахи) та на 11,1 секунди його співвітчизника Ендре Стрьомсхейма (2), якому дісталася "бронза", повідомляє Укрінформ.

Кращий з українців Сергій Семенов (4 промахи) фінішував 9-м. Руслан Ткаленко (3) посів 11-е місце, Антон Дудченко (1) - 26-е, Артем Прима (5) - 33-є. Тарас Лесюк і Дмитро Підручний на старт не вийшли.

Програму європейської першості о 18.30 продовжить жіноча індивідуальна гонка на 15 км, яка пройде за участю українок Юлії Журавок (23-й стартовий номер), Валі Семеренко (24), Анастасії Меркушиної (44), Віти Семеренко (46), Надії Бєлкіної (75) та Ольги Абрамової (85).