Українська сноубордистка Данча показала кращий результат в кар’єрі на ЧС

Аннамарі Данча вперше пробилася у чвертьфінал в паралельному слаломі на чемпіонаті світу.

Українська сноубордистка Аннамарі Данча вперше в кар'єрі зуміла пройти кваліфікацію в дисципліні паралельний гігантський слалом на чемпіонаті світу. В Парк-Сіті (США) 28-річна спортсменка відібралася в топ-16, показавши за сумою двох кваліфікаційних заїздів 6-й результат. Про це повідомляє Sport Arena.

В 1/8 фіналу Данча обійшла представницю Нідерландів Міхеллу Деккер. У чвертьфіналі Аннамарі змагалася з росіянкою Наталією Соболєвою. Українка пройшла на рівних половину дистанції, але впала, втративши шанси на вихід в півфінал.

Таким чином, Аннамарі Данча посіла 8-е місце на чемпіонаті світу в дисципліні паралельний гігантський слалом. Це її найкращий результат в кар'єрі.

Раніше вона п'ять разів виступала на світових першостях, проте вище 17-й позиції не піднімалася. Краще досягнення на Олімпіаді - 16-е місце в Ванкувері-2010.