Зозуля двічі забив і приніс перемогу «Альбасете»

Український нападник забив два м’ячі і допоміг своїй команді обіграти «Кордову» 3:1.

Український нападник клубу «Альбасете» Роман Зозуля забив два м’ячі в матчі 24-го туру другого іспанського дивізіону (Сегунди) проти «Кордови». Про це повідомляє Укрінформ.

На 65-й хвилині Зозуля зрівняв рахунок в матчі. А на 71-й хвилині український нападник встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь «Альбасете».

У цьому сезоні 28-річний українець провів 20 матчів у складі іспанського клубу, в яких забив 7 м’ячів і віддав 2 гольові передачі.

«Альбасете» після цієї перемоги посів у турнірній таблиці Сегунди перше місце, набравши 45 очок. Але відставання лідера - «Гранади» - лише одне очко, і у неї в неділю ще незіграний в цьому турі матч з Осасуною.