Матч Світоліної з Шуай став найтривалішим на Australian Open-2019 у жіночій сітці

Поєдинок третього кола Australian Open Еліна Світоліна - Чжан Шуай став рекордним для жіночого розіграшу Відкритого чемпіонату Австралії 2019 року.

Матч тривав 2 години 55 хвилин і очолив рейтинг найбільш тривалих поєдинків Australian Open-2019. Про це повідомляє БТУ.

Поєдинок між Світоліною і Шуай завершилася з рахунком 4:6, 6:4, 7:5 на користь українки. У вирішальній партії Світоліна поступалася 0:3, але в підсумку зуміла здобути перемогу. Тенісистка дійшла до чвертьфіналу, де в двох сетах її обіграла Наомі Осака.

До п'ятірки найбільш тривалих матчів Australian Open у нинішньому сезоні також увійшли: Йоханна Конта - Айла Томлянович (2 год 51 хв), Бьянка Андреєску - Вітні Осігве (2 год 46 хв), Белінда Бенчич - Юлія Путінцева (2 год 45 хв), Лаура Зігемунд - Вікторія Азаренко і Гарбінє Мугуруса - Йоханна Конта (2 год 42 хв).