Фехтування: українка Пантелєєва виграла «срібло» на Гран-прі Дохи

Ще одна медаль наших фехтувальників на змаганнях в Катарі.

Українська шпажистка Ксенія Пантелєєва виграла «срібло» на Гран-прі Дохи (Катар). Про це повідомляє XSport.

Українка успішно подолала кваліфікаційний поєдинок проти Міліки Хакімової (15:6) з Узбекистану. В 1/32 фіналу шпажистка виграла одним уколом у німкені Патриції Дерп (15:14), далі вона виявилася сильнішою за італійку Розеллу Фіамінго (15:7), обіграла француженку Марі-Флорен Кандасса (14:11), а в чвертьфіналі виграла у китаянки Чжу Міне (15:8).

У півфіналі Ксенія здобула перемогу над росіянкою Віолеттою Колобовою (15:12), а в поєдинку за «золото» змагань поступилася 26-річній чемпіонці світу Юлії Бєляєвій з Естонії. У фіналі українка програла з рахунком 11:15.

Для Пантелєєвої ця медаль стала першою в кар'єрі в особистій першості на міжнародних турнірах Міжнародної федерації фехтування (FIE). Раніше українка піднімалася на п'єдестал тільки в складі збірної України в командних змаганнях або ж на юніорських етапах Кубка світу.

Нагадаємо, що на Гран-прі Дохи «бронзу» виборов український фехтувальник Богдан Нікішин.