Український фехтувальник Нікішин виграв «бронзу» на Гран-прі Дохи

Перша медаль нашого шпажиста в сезоні.

Український шпажист Богдан Нікішин виграв «бронзу» на Гран-прі Дохи (Катар). Про це повідомляє XSport.

38-річний Нікішин мав другий номер світового рейтингу і почав виступ відразу в 1/32 фіналу, де виграв у представника Гонконгу Фон Хой Суня (15:8). Далі українець здобув перемогу над співвітчизником Ігорем Рейзліним (15:11), вибив з боротьби нідерландського фехтувальника Баса Вервейлена (15:13), а в поєдинку за вихід до півфіналу виявився сильнішим за росіянина Сергія Біди (15:11).

В 1/2 фіналу український шпажист програв 23-річному іспанцеві Юлену Перейрі з рахунком 9:15.

Таким чином, Нікішин втретє в кар'єрі виграв бронзову медаль на турнірі в Досі. Раніше лідер збірної України піднімався на третю сходинку п'єдесталу пошани в 2006 і 2014 роках. У нинішньому сезоні ця нагорода стала першою в активі спортсмена.

Нагадаємо, що Нікішин виграв бронзову медаль чемпіонату світу в 2018 році.