Біатлон: Йоганнес Бьо виграв гонку переслідування 6 етапу Кубка світу

Норвежець Йоганнес Бьо здобув у суботу, 26 січня, чергову золоту медаль, вигравши персьют 6-го етапу Кубка світу з біатлону в Антгольц-Антерсельві (Італія).

Бьо подолав 12,5-кілометрову дистанцію з трьома штрафними колами за 31 хвилину 33,7 секунди, випередивши на 34,8 секунди француза Антонена Гігонна  (1 промах), повідомляє Укрінформ.

Третім був ще один представник Франції Кантен Фійон Має (+40,6 секунди, 2 промахи).

Зазначимо, що це вже одинадцяте нинішнього сезону індивідуальне "золото" Йоганнеса Бьо на етапах Кубка світу.

Результати українців: Артем Прима - 26-й час (+2.55,5, 5 промахів), Дмитро Підручний - 32-й (+3.22,5, 6).

У неділю, 27 січня, програму італійського етапу Кубка світу закриють гонки з масовим стартом (на 12,5 км у жінок і 15 км - у чоловіків).