Норвежець Йоганнес Бьо виграв спринт на етапі Кубка світу з біатлону в Антхольці

Олімпійський чемпіон Йоганнес Бьо з Норвегії у п'ятницю, 25 січня, здобув десяте у нинішньому сезоні індивідуальне "золото" на етапах Кубка світу з біатлону.

На шостому етапі Кубка світу в Антхольці (Італія) Йоганнес Бьо уп'яте в сезоні виграв спринтерську гонку, повідомляє Укрінформ.

Лідер загального заліку Кубка світу подолав 10-кілометрову дистанцію із одним штрафним колом за 23 хвилини 53,9 секунди, випередивши на 17,5 секунди свого співвітчизника Ерленна Бьонтегора, який на двох вогневих рубежах стріляв без промахів. Третій час показав Антонін Гігонна (відставання 20,2 секунди), який виграв французьку суперечку за "бронзу" у Мартена Фуркада на 1,1 секунди.

Кращим серед українців став Артем Прима, який уникнув штрафних кіл і фінішував 11-м (відставання 47,0). Дмитро Підручний (1 промах) посів 19-те місце, Руслан Ткаленко (1) - 69-те, Артем Тищенко (2) - 90-те.

Загалом на старт вийшли 103 біатлоністи.

У програмі італійського етапу Кубка світу також гонки переслідування (26 січня) і мас-старти (27 січня).