Світоліна, Цуренко і Ястремська потрапили до заявки турніру WTA в Індіан-Веллсі

Організатори престижного туннісного турніру в місті Індіан-Веллс (США) оголосили заявку тенісистів, які 4-17 березня вестимуть боротьбу за титул.

У жіночому списку троє українок - Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Даяна Ястремська, повідомляє Sport Arena.

"Становище Світоліной та Цуренко у рейтингу дозволяє їм розраховувати на пряме попадання до основної сітки змагань, а 18-річній Ястремській, найімовірніше, доведеться пройти через кваліфікацію", - зазначається у повідомленні.

Минулого року переможцями турніру в одиночному розряді стали японка Наомі Осака та аргентинець Хуан Мартін дель Потро.

Нагадаємо, кращі українські тенісистки брали участь у нинішньому Відкритому чемпіонаті Австралії. Світоліну в 1/4 фіналу зупинила Осака, Ястремську - американка Серена Віляьмс в 1/16, а Цуренко у другому раунді поступилася американці Аманді Анисимовій.