Костюк не вдалося захистити титул на тенісному турнірі в Берні

Українка Марта Костюк зупинилася за крок від чвертьфіналу на турнірі Міжнародної федерації тенісу (ITF) Caterpillar Burnie International в місті Берні (Австралія) із призовим фондом $60 тисяч.

У другому колі змагань 16-річна киянка (№116 світового рейтингу) поступилася китаянці Ван Сію (№206) - 4:6, 1:6, повідомляє Укрінформ.

Матч тривав 1 годину 10 хвилин. Рахунок особистих зустрічей суперниць став нічийним - 1:1.

Путівку до півфіналу Ван Сію розіграє з іспанкою Паулою Бадосою Хільберт (№141), яка у свою чергу взяла гору над румункою Іриною Марією Бара (№156) - 6:0, 6:7 (4:7), 6:2.

Нагадаємо, що минулого сезону Марта Костюк стала чемпіонкою цих змагань в одиночному розряді.