Українки посіли восьме місце в естафеті на етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі

Жіноча збірна України посіла 8-те місце в естафеті 4х6 кілометрів у заключний день четвертого етапу Кубка світу з біатлону в Обергофі (Німеччина).

Юлія Журавок передала естафету 14-ю, Юлія Джима - 11-ю, Віта Семеренко шостою відправила на дистанцію Анастасію Меркушину, яка після передостаннього вогневого рубежу була четвертою, а на заключній стрільбі отримала два штрафних кола, і у підсумку фінішувала восьмою, повідомляє Укрінформ.

Українська четвірка відстала від лідера збірної Росії (0+8) на 3 хвилини 06,5 секунди, подолавши 2 штрафних кола і використавши 7 додаткових патронів на восьми вогневих рубежах.

Срібними  призерами стали біатлоністки Німеччини (2+10). Бронзові нагороди виграла команда Чехії (1+6).

Завершить етап Кубка світу в німецькій Тюрінгії чоловіча естафета 4х7,5 км, яка розпочнеться о 15.30 за київським часом. Україну представлятимуть Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Артем Тищенко.