Гол Зінченка допоміг «Ман Сіті» перемогти «Бертон» в Кубку ліги

«Ман Сіті» вже майже у фіналі турніру.

В першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги «Манчестер Сіті» переміг на своєму полі «Бертон» 9:0. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ман Сіті» зняв усі питання в матчі проти клубу другого дивізіону «Бертон Альбіон» ще до перерви, забивши чотири м’ячі. Відзначились Де Брюйне, Габріел Жезус (двічі) і Зінченко. Для українця – це дебютний гол за «Ман Сіті».

В другому таймі за господарів забили Габріел Жезус (двічі), Фоден, Вокер, Марез.

9:0 – «Манчестер Сіті» фактично вирішив свій вихід до фіналу Кубка англійської ліги. Матч-відповідь з «Бертоном», який зіграють 23 січня, перетворився на формальність.

Український півзахисник Олександр Зінченко відіграв увесь матч на звичній для себе позиції лівого захисника.

Нагадаємо, українець допоміг «Ман Сіті» розгромити «Ротергем» 7:0 і пробитися до 1/16 фіналу Кубка Англії. Всього в цьому сезоні Зінченко зіграв за «Ман Сіті» 10 матчів, забив один м’яч і віддав 2 гольові передачі.