Зінченко допоміг «Ман Сіті» пробитися до наступного кола Кубка Англії

«Ман Сіті» розгромив «Ротергем».

В 1/32 фіналу футбольного Кубка Англії «Манчестер Сіті» переміг на своєму полі «Ротергем» 7:0. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ман Сіті» зняв усі питання в матчі проти клубу першого дивізіону «Ротергем» ще до перерви, забивши три м’ячі. Відзначились Стерлінг, Фоден і Аджаї (автогол). В другому таймі за господарів забили Габріел Жезус, Марез, Отаменді і Сане. 7:0 – «Манчестер Сіті» без проблем вийшов до наступного кола Кубка Англії.

Український півзахисник Олександр Зінченко відіграв увесь матч. Зінченко зіграв на звичній для себе позиції лівого захисника.

Востаннє українець з'являвся в стартовому складі «Ман Сіті» 30 грудня в поєдинку АПЛ з «Саутгемптоном» (3:1), в якому він відзначився гольовою передачею. Всього в цьому сезоні Зінченко зіграв за «Ман Сіті» 9 матчів і віддав 2 гольові передачі.