Біатлон: Ройселанд виграла спринт на III етапі Кубка світу; Віта Семеренко - сьома

Представниця збірної Норвегії Марте Олсбю Ройселанд у п'ятницю, 21 грудня, з чистою стрільбою на двох вогневих рубеах здобула перемогу у спринтерській гонці на 7,5 км на третьому Кубка світу з біатлону в Нове Мєсто (Чехія).

Слідом за Ройселанд у підсумковому протоколі розташувалися німкеня Лаура Дальмаєр, яка з одним штрафним колом відстала від скандинавки на 4,5 секунди, та словачка Пауліна Фіалкова (0 промахів) - на 6,2 секунди, повідомляє Укрінформ.

Українські біатлоністки фінішували у такому порядку: ...7. Віта Семеренко (відставання 31,4 секунди; 1 штрафне коло), ...13. Олена Підгрушна (+43,4; 1), ...14. Анастасія Меркушина (43,8; 0), ...15. Валя Семеренко (46,0; 0), ...41. Юлія Джима (+1.38,0; 1).

Загалом на старт вийшли 96 біатлоністок.

Програму чеського етапу Кубка світу 22 грудня продовжать гонки переслідування на 12,5 км - у чоловіків і на 10 км - у жінок. 23 грудня пройдуть перші в сезоні гонки з масовим стартом на 12,5 км - у жінок і на 15 км - у чоловіків.

На фото: Марте Олсбю Ройселанд.