Збірна Швеції виграла естафету на етапі Кубка світу з біатлону в Австрії

Чоловіча збірна Швеції з біатлону завоювала "золото" в естафетній гонці на другому етапі Кубка світу, який 16 грудня завершився в австрійському Гогфільцені.

Шведи подолали дистанцію 4х7,5 км за 1 годину 16 хвилин 10,6 секунди, витративши п'ять додаткових патронів на восьми вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

"Срібло" виборола збірна Норвегії (відставання 3,6 секунди; 7 додаткових патронів), "бронзу" - німці (відставання 28,8 секунди; 1 штрафне коло і 6 додаткових патронів).

Українська команда у складі Артема Тищенка, Артема Прими, Сергія Семенова та Дмитра Підручного витратила 6 додаткових патронів і посіла 16-е місце, поступившись переможцям 4 хвилини 14,9 секунди.

Третій етап Кубка світу з біатлону пройде 20-23 грудня в Нове Мєсто (Чехія), де відбудуться спринт, гонки переслідування і мас-старт.

На фото: біатлоніст збірної Швеції Себастьян Самуельссон (© EPA-EFE/ANTONIO BAT)