Українські військовослужбовці вибороли дві медалі на ЧС із фехтування — Порошенко

Українці Роман Свічкар та Ігор Рейзлін вибороли медалі у перший день змагань на чемпіонаті світу з фехтування серед військовослужбовців у Франції.

Про це повідомив Президент Петро Порошенко у Facebook.

“У перший день змагань українці вже вибороли дві медалі на чемпіонаті світу з фехтування серед військовослужбовців у Франції. Роман Свічкар завоював «золото», а Ігор Рейзлін – «срібло». Вітаю, хлопці! Так тримати!”, - зазначив Президент.

Як відомо, у Нансі (Франція) стартував 46-й чемпіонат світу з фехтування серед військовослужбовців під егідою СІЗМ (Міжнародна Рада військового спорту).