Юнацька ліга УЄФА:

Юнацька ліга УЄФА: "Шахтар" не втримав перемогу над "Ліоном" на фініші групового турніру

Футболісти донецького "Шахтаря" U19 зіграли у середу внічию (1:1) з ровесниками із французького "Ліона" у матчі заключного, 6-го туру Юнацької ліги УЄФА.

М'яч у ворота французів на київському НТК імені Баннікова  на 59-й хвилині забив форвард донеччан Олексій Кащук. На 90+4 хвилині стався автогол у захисника українського клубу Михайла Рудавського, повідомляє Укрінформ.

Турнірна таблиця групи F Юнацької ліги УЄФА без урахування поєдинку між англійським "Манчестер Сіті" та німецьким "Гоффенгаймом", який пройде сьогодні пізніше, виглядає так: "Гоффенгайм" - 11 очок, "Ліон" - 11, "Манчестер Сіті" - 4,  "Шахтар" - 3.