Футбол:

Футбол: "Рівер Плейт" виграв Кубок Лібертадорес

Аргентинський футбольний клуб "Рівер Плейт" виграв Кубок Лібертадорес, фінал якого проходив у Мадриді (Іспанія).

В рамках матчу-відповіді фіналу Кубка Лібертадорес "Рівер Плейт" обіграв "Бока Хуніорс" за 120 хвилин з рахунком 3:1. Про це повідомляє XSPORT

За правилами турніру, нічийний результат за сумою двох зустрічей відразу призводить до додаткового часу. Коли загальний рахунок став 3:3 (в першому матчі команди зіграли 2:2), то все перенеслося на 30 додаткових хвилин. У номінальних господарів виявилося більше сил і вони зуміли забити двічі зусиллями Хуана Кінтеро і Гонсало Мартінеса і здобути перемогу на турнірі.

Нагадаємо, що цей поєдинок був перенесений до Мадрида через фанатські заворушення в Аргентині.