Норвежець Йоганнес Бьо виграв гонку переслідування на етапі Кубка світу з біатлону

Олімпійський чемпіон норвежець Йоганнес Тіннес Бьо завоював "золото" у гонці переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами на першому етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці.

Йоганнес Бьо подолав дистанцію з трьома штрафними колами із результатом 30 хвилин 20,4 секунди. Друге місце посів француз Кантен Фійон Має (відставання 0,1 секунди; 0 промахів), третє - росіянин Олександр Логінов (+1,9; 1), повідомляє Укрінформ.

Це друга золота нагорода Йоганнеса Бьо на старті сезону. Раніше норвежець відсвяткував перемогу у спринтерській гонці на 10 км.

Українські біатлоністи фінішували у такому порядку: ...11. Артем Прима (відставання 1 хвилина 05,6 секунди; 2 промахи), ...38. Сергій Семенов (+2.59,4; 2), ...40. Дмитро Підручний (+3.14,4; 3).

Етап Кубка світу в Поклюці завершить жіноча гонка переслідування на 10 км.

На фото: Йоганнес Тіннес Бьо.