Зозуля забив і отримав червону картку за «Альбасете»

Український нападник забив 4-й м’яч і заробив вже друге вилучення в сезоні.

Український нападник клубу «Альбасете» Роман Зозуля забив м’яч і заробив червону картку в матчі 17-го туру другого іспанського дивізіону (Сегунди) проти «Осасуни». Про це повідомляє Укрінформ.

На 20-й хвилині Зозуля зрівняв рахунок в матчі (1:1). А на 86-й хвилині Роман отримав другу жовту картку і залишив поле. Першу він отримав на 76-й хвилині матчу. Матч завершився з рахунком 2:2.

У цьому сезоні 28-річний українець провів 14 матчів у складі іспанського клубу, в яких забив 4 м’ячі і віддав 1 гольовий пас.

Нагадаємо, Зозуля не грав в минулому турі Сегунди через вилучення в матчі з «Ельче» 25 листопада.

«Альбасете» посідає в турнірній таблиці Сегунди 5-е місце, набравши 31 очко і відстаючи від лідера «Гранади» на 3 очка.