Українські самбісти здобули 15 нагород чемпіонату світу із самбо серед кадетів

У сербському місті Нові-Сад завершився чемпіонат світу з самбо серед кадетів.

За підсумками змагань серед понад двохсот учасників з 29-ти країн українська збірна здобула 15 нагород, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Медальний доробок наших хлопців дав їм змогу посісти друге місце у командному заліку. Титул чемпіона світу серед спортсменів вагової категорії 66 кг завоював Сергій Неботов”, - зазначили у прес-службі.

Володарями срібних нагород першості стали Ярина Федорченко (38 кг), Сніжана Пліш (52 кг), Ольга Дріг (60 кг), Максим Казначеєв (42 кг), Микола Шрамко (50 кг), Катерина Григоренко (41 кг), Валерія Бірюченко (65 кг), Олександр Бучок (понад 84 кг).

Анастасія Сикіш (44 кг), Олексій Седлов (72 кг), Давид Аллахвердієв (84 кг), Софія Бординських (48 кг), Анна Охріменко (56 кг), Денис Кизименко (78 кг) піднялися на третю сходинку турнірного п'єдесталу.