Футзал: збірна України зіграла внічию перший спаринг з Португалією

Збірна України з футзалу внічию провела перший товариський матч проти збірної Португалії.

Підопічні Олександра Косенка зуміли відігратися після 0:2 на останніх хвилинах матчу. Про це повідомлє прес-служба Асоціації футзалу України.

Початок зустрічі видався не надто вдалим для української команди. Вже на 5-й хвилині забитим м'ячем у команді Жоржа Браза відзначився Фернандо Кардінал, а в другому таймі автоголом відзначився Микола Грицина. Найцікавішою та найприємнішою для українців у матчі стала остання п'ятихвилинка. На 36-ій хвилині Дмитро Сорокін відквитав один м'яч, а за 60 секунд після цього Олександр Косенко взяв хвилинну перерву і це дало свої плоди. Українці пішли в атаку з п'ятим польовим і на 38-ій хвилині Микола Микитюк відзначився дебютним голом у футболці національної команди.

Таким чином, перше протистояння між збірними України і Португалії завершилося нічийним результатом – 2:2.

Наступна товариська гра відбудеться сьогодні й розпочнеться о 21.00 за київським часом.