Лунін відбив пенальті і допоміг «Леганесу» пробитися до 1/8 фіналу Кубка Іспанії

Український воротар зберіг свої ворота «сухими» в матчі проти «Райо Вальєкано».

Голкіпер «Реала» Андрій Лунін, який виступає в оренді за «Леганес», допоміг своїй команді обіграти «Райо Вальєкано» і пробитися до 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Про це повідомляє Укрінформ.

Українець вийшов в стартовому складі в повторному матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії проти «Райо Вальєкано». На 17-й хвилині «Леганес» вийшов вперед після автоголу Веласкеса. А на 33-й хвилині Лунін відбив пенальті після удару нападника господарів Бебе.

Матч завершився перемогою «Леганеса» 1:0. В першому поєдинку суперники зіграли внічию 2:2 і до 1/8 фіналу Кубка Іспанії пробився «Леганес».

Нагадаємо, Лунін дебютував за «Леганес» в матчі Кубка Іспанії, тоді український воротар пропусти 2 м'ячі від «Райо Вальєкано». В чемпіонаті Іспанії (Ла Лізі) Лунін дебютував в 12-у турі в матчі з «Жироною», коли замінив наприкінці гри травмованого голкіпера Куельяра.