Жданов закликав міську громаду Ніжина спільно працювати над розвитком спорту

Жданов закликав міську громаду Ніжина спільно працювати над розвитком спорту

Укрінформ
26 листопада міністр молоді та спорту Ігор Жданов з робочим візитом відвідав місто Ніжин на Чернігівщині. 

Разом з народним депутатом краю Олександром Кодолою, урядовець поспілкувався з міською громадою - керівництвом, спортсменами, головами спортивних федерацій, директорами спортшкіл, тренерами, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Нині для розвитку спорту є відповідні умови та ресурси у Державному фонді регіонального розвитку. Це квота в 10 відсотків на відбудову спортивної інфраструктури, яка була закріплена за ініціативи нашого міністерства. Крім того, слід направляти на спорт додаткові ресурси, що були отримані громадами внаслідок реформи децентралізації", - наголосив міністр.

Ігор Жданов закликав міську громаду Ніжина об'єднуватися та спільно працювати над розвитком  спорту. Міністр також ознайомився з реалізацію проекту "Спортивний Ніжин - здорова нація".

Читайте також: Мінмолодьспорту отримає 600 млн гривень субвенцій на спортивні об’єкти в регіонах

В межах цієї ініціативи у місті проводяться спортивні змагання серед шкіл, збудовали сучасне мініфутбольне поле зі штучним покриттям, розвивається велоінфраструктура, на території стадіону "Спартак" відкрили професіональний боксерський вуличний ринг тощо. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-