Формула-1: Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Абу-Дабі

Фото
Перші два стартові позиції у «Мерседеса».

В ОАЕ триває останній в цьому році 21-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Абу-Дабі. Переможцем кваліфікації став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон. Про це повідомляє Укрінформ.

Кращий результат в кваліфікації показав пілот «Мерседеса» Льюїс Гемілтон. Це його 11-й поул в сезоні та 83-й в кар’єрі. Другий час показав напарник Гемілтона – Валттері Боттас. Гемілтон виграв найбільше кваліфікацій в цьому сезоні.

З третього та четвертого місця завтра стартуватимуть гонщики «Феррарі» - Себастьян Феттель та Кімі Райкконен. 5 і 6 позиції у пілотів «Ред Булл» - Даніеля Ріккардо і Макса Ферстаппена.

Нагадаємо, Льюїс Гемілтон достроково став чемпіоном 2018 року. Себастьян Феттель забезпечив собі титул віце-чемпіона. А от на третє місце претендують Райкконен, Боттас і Ферстаппен.

Головна гонка Гран-прі Абу-Дабі відбудеться 25 листопада в Абу-Дабі на трасі Яс Маріна. Початок о 15:00.