Біатлон: Підгрушна другою фінішувала у контрольній гонці в Швейцарії

Жіноча збірна України з біатлону провела перше контрольне тренування в Ленцерхайді в рамках Кубка Швейцарії.

Біатлоністки пробігли спринтерську гонку на 8 км із двома вогневими рубежами, за кожен промах на яких додавалося 25 штрафних секунд. Про це повідомляє XSPORT.

Перемогу в гонці з чистою стрільбою здобула лідер французької збірної Анаїс Бескон. Ідеально точною на вогневих рубежах була і Олена Підгрушна, проте на дистанції капітан української команди біатлоністок поступилася переможниці 28 секунд. Третьою стала француженка Селья Емоньє, яка допустила один промах.

Крім Підгрушної, до топ-5 гонки також потрапила українка Віта Семеренко, яка обійшлася без штрафних секунд. Решта українських біатлоністок виступили гірше лідерів команди. Юлія Журавок з одним промахом розташувалася на 15-й позиції, а Христина Дмитренко і Любов Кіпяченкова посіли останні місця.

У п'ятницю, 23 листопада, в Ленцерхайді відбудеться друга гонка за участю українських біатлоністок.