Український плавець Михайло Романчук готується до ЧС-2018 у відкритому басейні

Український плавець Михайло Романчук готується до чемпіонату світу-2018 у відкритому басейні при температурі -1.

Про це дворазовий чемпіон Європи написав у своєму Facebook.

"З розряду "Ламаючи стереотипи" - приказка "Тримай голову в теплі, а ноги в холоді" у конкретному випадку з точністю до навпаки - голова у -1, ноги - у +28", - написав Михайло Романчук у підписі до фото.

За інформацією XSPORT, над 50-метровим басейном "Юність" у Києві досі не встановлений купол і плавцям доводиться займатися під відкритим небом при температурі повітря -1. Відзначається також, що 25-метровий басейн знаходиться в закритому приміщенні.

Зараз Михайло Романчук готується до чемпіонату світу на короткій воді, який відбудеться з 11 по 16 грудня. У Ханчжоу українець виступатиме лише на дистанції 1500 м вільним стилем.

Як повідомляв Укрінформ, у листопаді український плавець Михайло Романчук став переможцем етапу Кубка світу в Токіо на дистанції 1500 м вільним стилем, а до цього піднявся в Токіо на п'єдестал, здобувши "бронзу" в запливі на 400 м вільним стилем. Також на початку місяця Романчук і Фролов посіли призові місця на етапі Кубка світу в Пекіні.